najważniejszy element mindsetu właścicielki zarąbistego twórczego biznesu

Jak zarabiać prowadząc niedoskonały biznes, jako niedoskonała artystka, sprzedając niedoskonałe produkty i rozwijając wszystko W MIĘDZYCZASIE, podczas zarabiania?

Dziś mam dla Ciebie coś MEEEEEEGA! Mega cenny prezent, za który mi podziękujesz : ) Udostępniam Ci do obejrzenia kawałek mojego biznesowego kursu dla artystów- Pracowni!

Pracownia składa się z konkretnych lekcji biznesowych, gdzie pokazuję np. jak zaprojektować skuteczną kampanię sprzedażową, czy skuteczną biznesowo strategię contentu na Instagram, ale… równie ważne w Pracowni są lekcje o MINDSECIE. Czyli o tym, jak nastawić swoją głowę, żeby móc rozwinąć zarąbisty, dochodowy twórczy biznes!

Poruszam tam od strony mindsetowej tematy takie jak sprzedaż, zarabianie, radzenie sobie z presją, lękiem przed oceną, praca z przekonaniami, otwieranie się na wizję swojego najwyższego życia i biznesu… a dziś chcę przedstawić Tobie zupełnie za darmo jedną z moich (i uczestniczek!) ukochanych lekcji mindsetowych- „Jak zarabiać prowadząc niedoskonały biznes, jako niedoskonała artystka, sprzedając niedoskonałe produkty i rozwijając wszystko W MIĘDZYCZASIE, podczas zarabiania?”

Dlaczego wybrałam jako prezent dla Ciebie właśnie tą lekcję? 

Bo uważam, że tam właśnie poruszyłam wątek najważniejszy. Taki, bez którego ani rusz. Taki, bez którego nie jesteśmy w stanie ani zacząć, ani iść dalej, ani rozwinąć niczego trwałego. Chodzi o pozwolenie sobie na niedoskonałość. Oswojenie się z działaniem w przestrzeni bez perfekcji (która przecież nie istnieje). Uwolnienie się do działania i doskonalenia wszystkiego w jedyny sposób, jaki na Ziemi jest możliwy- z czasem, w procesie, krok po kroku. 

Jeśli czujesz, że coś wciąż powstrzymuje Cię przed działaniem- TA LEKCJA JEST DLA CIEBIE! W prezencie możesz też pobrać i wypełnić do niej kartę pracy- to kilka mega otwierających journalingowych pytań, które pomogą Ci przepracować swoje blokady i ruszyć w kosmos jak rakieta 🙂 ENJOY!